Wróżby

Wróżbici Małgorzata i Grzegorz już od lat wróżą wspólnie, stosując różnorodne i bogate techniki wróżenia. Należą do nich:

Astrotaronumerologia

tarot wrocławNumerologia, astrologia i tarot. Wrocławski gabinet wróżbitów Małgorzaty i Grzegorza proponuje astrotaronumerologię – połączenie tych praktyk w jedną dziedzinę.

Numerologia to innymi słowy sztuka wróżenia z liczb, która opiera się na przekonaniu, że symbolika liczb ma istotny wpływ na życie człowieka, a rzeczywistość jest możliwa do opisania za pomocą cyfr. Ukazanie i interpretacja wibracji liczb, tak aby wnieść w życie człowieka wartościowe, konkretne informacje, to zadanie doświadczonej wróżki. Wrocławski gabinet wróżbitów Małgorzaty i Grzegorza to miejsce, gdzie uzyskasz cenne wiadomości.

tarot wrocławTarot umożliwia poznanie odpowiedzi na nurtujące pytania, może być podstawą do refleksji dotyczącej przeszłych zdarzeń i inspiracją do podjęcia właściwych decyzji w przyszłości. Na Karty Tarota składają się Wielkie Arkana – 22 karty oraz Małe Arkana – 56 kart.

Astrologia bazuje na zależnościach pomiędzy losem ludzkim, a układem planet i zjawiskami na niebie, dążąc do analizy treści duchowych i zgłębienia natury człowieka. Profesjonalne interpretacje astrologiczne gwarantują Małgorzata i Grzegorz – wróżbici wrocławscy.

Przekonaj się o skuteczności astrotaronumerologii i skontaktuj się z gabinetem, aby umówić termin spotkania.

Kabała (karty klasyczne)

Kartomancja to kolejna z praktyk, która może wesprzeć Cię w procesie podejmowania decyzji i w ujrzeniu bardziej całościowego oglądu danej sytuacji. Wróżbici Małgorzata i Grzegorz praktykują rozkładanie kart wg. starej szkoły podhalańskiej. Odczytywanie kart polega między innymi na kojarzeniu oraz interpretowaniu znaczeń poszczególnych układów.

Jasnowidzenie

tarot wrocławW niektórych życiowych sytuacjach potrzebna jest konkretna pomoc i wsparcie, którego może udzielić specjalista wiedzy tajemnej – jasnowidz. Wrocławscy wróżbici – Małgorzata i Grzegorz – praktykują zwłaszcza psychometrię, czyli jasnowidzenie, które polega na opisywaniu przedmiotów, miejsc i osób w oparciu o jakiś przedmiot.

Zdejmowanie uroków
Dzieje się to niepostrzeżenie podczas trwania całego seansu. Oczyszcza to aurę i poprawia relacje partnerskie – w biznesie również.

Osoby zaginione
Szczególnie w ostatnim czasie – z różnych powodów – mnóstwo ludzi zostaje uznanych za zaginionych. Wróżby Małgorzaty i Grzegorza mogą tu być szczególnie pomocne. Nie szukają oni bezpośrednio zaginionych osób, lecz lokalizują je w konkretnych okolicznościach. Przy minimum inwencji ze strony osoby, która zwróciła się z prośbą o wróżbę, można dość precyzyjnie ustalić losy osoby zaginionej; czy żyje, lub co ją skłoniło do usunięcia się na chwilę w cień.

Najczęściej bowiem osoby te żyją, lecz z różnych powodów nie chcą utrzymywać kontaktów z bliskimi. Przy takiej wróżbie pomocne może być zdjęcie. Poszukiwane osoby odnajdują się najczęściej całe i zdrowe.

Wróżby na osoby nieobecne
Wróżbici Małgorzata i Grzegorz potrafią też wróżyć na inne osoby żyjące, ale nieobecne. Mogą przeprowadzić wróżbą na np. partnera życiowego, partnera w interesach itp. W ten sposób można bowiem sprawdzić, czy ludzie Ci mają uczciwe zamiary wobec osoby, która sobie wróży.

Zobacz jak jeszcze można Ci pomóc!

O pozostałych sposobach wróżenia czytaj w dziale Wróżbiarskie praktyki lub na stronie wróżbitów Małgorzaty i Grzegorza.